ایجنت قبرس |پشتیبانی تحصیل و سرمایه گذاری

نظر شما برای ما بسیار ارزشمند است.

امتیاز4.8 توسط 15نفر

اولین نفری باشید که امتیاز می‌دهید!

فرم زیر را تکمیل نمایید. به زودی با شما تماس میگیریم.

ایجنت قبرس

وقتی نوبت به تصمیم گیری های مهم مثل «سرمایه گذاری در املاک» یا «انتخاب دانشگاه» می‌رسد، داشتن یک مشاور قابل اعتماد می تواند بسیار مهم باشد. قضیه وقتی مهمتر می‌شود که خرید خانه یا ثبتنام دانشگاه مربوط به خارج از کشور باشد. اینجاست که یک ایجنت ایرانی واجد شرایط نیاز اصلی شما خواهد بود. در قبرس شمالی، دو نوع ایجنت یا عاملیت وجود دارد: اول ایجنت‌ تحصیلی و آموزشی که به ثبت نام و اخذ پذیرش و بورسیه مازاد از دانشگاه کمک می کنند، و دوم، ایجنت‌ سرمایه گذاری که در زمینه املاک و سایر فرصت های سرمایه گذاری راهنمایی می کنند. چه اولین تجربه شما باشد یا یک سرمایه گذار باتجربه باشید، کار با یک ایجنت آگاه و با تجربه می تواند ضامن موفقیت شما باشد. در این مقاله به بررسی کلیه موارد «ایجنت قبرس» می‌پردازیم و سوالاتی از جمله ایجنت چیست؟ را پوشش می‌دهیم.

بیشتر بدانیم: درباره قبرس شمالی


تعریف | ایجنت چیست؟ ایجنت به چه معناست؟

معنی کلمه ایجنت برگرفته از «AGENT» است که ترجمه فارسی آن با تلفظ «اِیْجِنْت» و به معنی عاملیت، نماینده یا کارگزار استفاده می‌شود. ایجنت می‌تواند یک شخص حقیقی یا حقوقی باشد. از این کلمه معمولا در جاهایی استفاده می‌شود که نشان دهنده اعطا اعتبار قانونی و رسمی از یک مرجع باشد. به عنوان مثال موسسه بین المللی راه‌جو ایجنت دانشگاه CIU قبرس است که به معنی داشتن عاملیت و اختیارات رسمی و قانونی از این دانشگاه است. در برخی از کشورهای از کلمه لیدر بجای ایجنت استفاده می‌شود . بعنوان مثال «لیدر روسیه»


انواع ایجنت مهاجرتی

اگر قصد خرید خانه و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در قبرس شمالی را دارید، یا اینکه دنبال یک پشتیبان تحصیلی برای ثبت نام در دانشگاه هستید، کار با یک مشاور با صلاحیت اولین نیاز شماست!. ممکن است بخواهید در مورد اینکه کارگزار دقیقا چه کاری انجام می دهد و چگونه می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند بیشتر بدانید؛

به طور کلی، یک ایجنت، شخصی حقیقی یا شرکتی حقوقی است که از طرف شخص یا نهاد دیگری فعالیت میکند و مسولیت خدمت رسانی را به عهده دارد. آنها برای درک نیازها و اهداف شما از نزدیک با شما همکاری خواهند کرد و سپس پشتیبانی و راهنمایی های لازم برای دستیابی به آن اهداف را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهند.

در قبرس شمالی، دو نوع عاملیت اصلی وجود دارد: ایجنت‌های تحصیلی و آموزشی که به ثبت نام دانشگاه کمک می کنند، و ایجنت های سرمایه گذاری که در زمینه املاک و سایر فرصت های سرمایه گذاری مشاوره و خدمات می‌دهند.

۱

ایجنت دانشجویی و تحصیلی

اگر قصد تحصیل در قبرس شمالی یا سایر کشورها را دارید، کار با یک کارگزار آموزشی می تواند کمک بزرگی باشد. یک نماینده خوب می تواند بینش ارزشمندی در مورد دانشگاه‌های قبرس ارائه دهد و به شما کمک کند تا بهترین رشته تحصیلی و دانشگاه خود را پیدا کنید بگونه‌ای که نیازها و علایق شما را برآورده کند. ایجنت تحصیلی همچنین می توانند در روند درخواست پذیرش و در مورد بورسیه ها و گزینه های تامین مالی راهنمایی کنند. بهترین ایجنت قبرس شخصی است که :

بیشتر بدانیم: بهترین دانشگاه های قبرس شمالی

 • ایجنت آموزشی و پشتیبان تحصیلی خارجی باید به کلیه سیستم ها و روشهای آموزشی در دانشگاه‌های محلی تسلط و آگاهی داشته باشد.
 • سابقه درخشانی در ثبتنام دانشجویان در دانشگاه های معتبر داشته باشد و بتواند اطلاعات به‌روز در مورد رشته‌ها و شهریه ها در اختیار شما قرار دهد. زیرا اگر نماینده نتواند فرآیند ثبت نام و اخذ پذیرش را به بهترین نحو انجام دهد، طبق قوانین دانشگاه‌های خارجی و مخصوصا دانشگاه‌های قبرس شمالی، فرصت ثبتنام فرد متقاضی توسط کارگزار دیگر و کسب بورسیه مازاد برای همیشه در آن دانشگاه از بین می‌رود و متقاضی باید تا انتهای دوران تحصیلی هزینه گزاف بی تجربگی ایجنت را پرداخت نماید.!
 • به دنبال نماینده‌ای باشید که در مورد هزینه‌ها و خدمات خود شفاف و روشن باشد و روحیه بالا در همکاری نزدیک با شما در کل فرآیند مهاجرت داشته باشد.

بیشتر بدانیم: تحصیل در قبرس


۲

کارگزار سرمایه گذاری خرید خانه ، املاک و مستغلات

اگر قصد سرمایه گذاری در املاک یا فرصت های دیگر در قبرس شمالی را دارید، کار با یک کارگزار سرمایه گذاری می تواند یک حرکت هوشمندانه باشد. یک نماینده خوب می تواند به شما کمک کند تا بهترین املاک و فرصت های سرمایه گذاری را بر اساس اهداف و بودجه خود شناسایی کنید و در مورد تامین مالی، شرایط قانونی و سایر موارد مهم مشاوره تخصصی دریافت کنید.

هنگام انتخاب ایجنت سرمایه گذاری در قبرس شمالی، موارد زیر را در نظر داشته باشید.

 • دنبال شخصی باشید که درک عمیقی از بازار املاک و مستغلات محلی، از جمله روندها، قیمت ها و فرصت های سرمایه گذاری داشته باشد.
 • تحصیلات دانشگاهی و معتبر و تجربه عملی در زمینه شناخت مصالح ساختمانی و صنعت ساخت و ساز داشته باشد.
 • همچنین باید به دنبال نماینده‌ای باشید که سابقه خوبی در کمک به مشتریان برای خرید و سرمایه‌گذاری در املاک در منطقه داشته باشد و بتواند مراجع و توصیه‌های مشتریان قبلی را به شما ارائه دهد.
 • در مورد تعرفه ها و قیمتها کاملا شفاف و با انصاف باشد.

بیشتر بدانیم: خرید ملک در قبرس شمالی

بیشتر بدانیم: خرید زمین در قبرس شمالی


مزایای استفاده از ایجنت مهاجرتی

دلایل زیادی برای استفاده از خدمات کارگزار جهت پشتیبانی تحصیل و سرمایه گذاری وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

 • فرصتهای ویژه: کارگزارها به‌واسطه فعالیت گسترده با دانشگاه‌ها و سازندگان املاک، فرصتهای ویژه ای در اختیار دارند که این امکان برای فرد متقاضی بصورت مستقیم وجود ندارد. به عنوان مثال برخی از دانشگاه‌ها یا سازندگان املاک تخفیف‌های ویژه ای را در اختیار نمایندگان و ایجنت‌ها قرار می‌دهند که این فرصتها بصورت مستقیم به افراد متقاضی داده نمی‌شود.
 • تخصص: یک نماینده واجد شرایط، دانش و تجربه تخصصی در زمینه تخصص خود، چه املاک و چه در زمینه آموزش، دارد. آنها می توانند بینش ها و راهنمایی های ارزشمندی را به شما ارائه دهند که ممکن است به تنهایی به آنها دسترسی نداشته باشید.
 • دانش محلی: عاملیتهایی که در قبرس شمالی مستقر هستند، درک عمیقی از بازار محلی، شامل فصل رکود، موقعیتهای برتر و … دارند. اگر با این منطقه و عوامل فرهنگی و اقتصادی منحصر به فرد آن آشنایی ندارید، پس ایجنت برای شما یک ضرورت است.
 • ارتباطات: یک ایجنت خوب در قبرس روابط قوی با سایر اصناف، از جمله کارکنان دانشگاهها، نمایندگان املاک، وام دهندگان، بانکها و وکلای حقوقی دارد. این موارد می تواند به شما کمک کند تا به بهترین املاک و فرصت های سرمایه گذاری دسترسی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که فرآیند خرید خانه یا سرمایه گذاری شما به درستی انجام می‌شود.
 • صرفه جویی در وقت و انرژی: تلاش برای فرآیند ثبت نام دانشگاه و خرید ملک به تنهایی می تواند زمان بر و طاقت فرسا باشد. کار با یک مشاور می تواند این مسیر را بگونه ای کوتاه کند که در طولانی مدت در زمان و انرژی شما صرفه جویی قابل ملاحظه ای ایجاد شود.

چطور بهترین ایجنت مورد نظرمان را پیدا کنیم؟

 • وقت بگذارید: برای تحقیق در مورد کارگزاران و موسسات مختلف وقت بگذارید و نظرات و توصیه های مشتریان قبلی را بخوانید.
 • پرس و جو از اطرافیان: از دوستان، خانواده و همکاران بخواهید تا تجربه هایشان را در اختیار شما بگذارند، به خصوص اگر تجربه کار با ایجنت‌های قبرس شمالی را داشته باشند.
 • مقایسه: از مصاحبه با چندین موسسه و مقایسه خدمات، هزینه ها و تخصص آنها نترسید.
 • شخصیت طرف مقابل را ارزیابی کنید: این یک مورد بسیار مهم است که عدم توجه به آن می‌تواند عواقب ناخوشایندی برای شما داشته باشد.

معرفی چند ایجنت خارجی در قبرس شمالی

Noyanlar Group: گروه نویانلار یک شرکت پیشرو در زمینه املاک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی است. این کارگزار طیف گسترده ای از خدمات را برای خریداران و سرمایه گذاران ارائه می دهند.

University Direct: یک لیدر تحصیلی معتبر در قبرس شمالی است. این لیدر به دانشجویان بین المللی در یافتن دانشگاه و رشته های مناسب در قبرس کمک می‌کند و طیف وسیعی از خدمات از جمله پذیرش، کمک هزینه تحصیلی و پشتیبانی ویزا را ارائه می دهند.

Fox Smart: آژانس املاک فاکس اسمارت یک آژانس املاک و مستغلات پیشرو در قبرس شمالی است که با تیمی از ایجنت‌های مجرب در زمینه خرید، فروش و اجاره ملک در قبرس فعالیت دارد.


دستمزد و هزینه ایجنت چقدر است؟

چقدر باید به ایجنت پرداخت کنم؟ این سوالی است که برای خیلی از افراد پیش می‌آید. در پاسخ باید گفت میزان دستمزد بستگی به موارد زیادی مانند نوع فعالیت و کشور مربوطه دارد. اما در حالت کلی ممکن است درصدی از مبلغ سرمایه گذاری از شما درخواست شود. مثلا ۱ درصد. در بسیاری از مواقع کارگزارها ها عاملیت رسمی و بدون واسطه هستند و ممکن است از شما هیچ هزینه ای دریافت نکنند و خدمات خود را بصورت رایگان ارائه دهند.


ایجنت قبرس پشتیبانی تحصیل و سرمایه گذاری
سخن پایانی و محاسن ایجنت ایرانی:

مهاجرت تحصیلی یا سرمایه گذاری یک تصمیم عالی ولی همراه با ریسک زیاد است. فراموش نکنید یک راهنمایی اشتباه می تواند یک عمر شما را در مسیر ناخواسته هدایت و عمر و پول شما را تلف کند. در مقاله بالا ابعاد مختلف خدمات کارگزار‌ها را بررسی کردیم. و در پایان ذکر یک نکته را ضروری می‌دانیم؛

ایجنت ایرانی علاوه بر محاسن بالا یک مزیت مهم دارد و آن همکاری در چهارچوب قرارداد کشور ایران است. این مهم باعث می‌شود تا در صورت بروز هر‌گونه مشکل، شخص زیان دیده بتواند مطالبات خود را در کشور ایران پیگیری نمایند. موسسه بین المللی راهجو نماینده رسمی دانشگاههای معتبر قبرس است و خدمات مشاوره و سرمایه گذاری مهاجرتی را بر اساس مفاد ثبت موسسات رسمی در ایران ارائه می‌دهد. بنابراین با خیالی آسوده می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید.

علاوه بر این، موسسه بین المللی راه‌جو به سبب هویت قانونی از طرف دانشگاههای قبرس شمالی این امکان را فراهم کرده تا کلیه خدمات ثبت نام و اخذ پذیرش از دانشگاهها به صورت رایگان انجام شود.

حتی پس از خاتمه قرارداد، کار ما تمام نمیشود. شما بواسطه زندگی در کشور جدید نیازهای بعدی خواهید داشت و این سرآغاز دوستی و مسولیت ما با شما خواهد بود.

سوالات پر تکـــــــرار

تعریف ایجنت چیست و به چه معنا است؟

از کلمه انگلیسی Agent می‌آید و به معنی نماینده یا عاملیت است.

چرا به ایجنت قبرس نیاز داریم؟

استفاده از کارگزار قبرس می تواند تخصص، راهنمایی و کمکهای ارزشمندی را در طول فرآیند پیچیده خرید یا فروش املاک و یا ادامه تحصیلات در قبرس شمالی ارائه دهد.

هزینه دستمزد ایجنت در قبرس چقدر است.؟

می‌تواند متغییر باشد ولی برخی از ایجنت‌ها به علت نمایندگی مستقیم از یک مرجع خدمات خود را بصورت رایگان ارائه می‌دهند.


برچسب‌ها:

نظر شما برای ما بسیار ارزشمند است.

امتیاز4.8 توسط 15نفر

اولین نفری باشید که امتیاز می‌دهید!

Telegram
WhatsApp
Twitter
Facebook
LinkedIn

2 دیدگاه دربارهٔ «ایجنت قبرس |پشتیبانی تحصیل و سرمایه گذاری»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موسسه بین المللی راهـــجو، دارای مجوز ثبت رسمی در ایران است. جهت مشـــاوره‌رایــگان کلیک کنید:

حتما بخوانید...

هرگونه کپی برداری و استفاده از محتوای سایت حتی با ذکر منبع ممنــــوع است. جهت همکاری با موسسه بین المللی راهجو با ما در تماس باشید.